Solight 1D72 Otočná IP Kamera

Solight 1D72 Otočná IP Kamera, biela

74.49 €

Urobte si radosť: Solight 1D72 Otočná IP Kamera, biela od spoločnosti Solight - tento tovar si môžete zakúpiť v sezónne zľave za 74.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8592718022648
Do obchodu

Popis

Solight

Obľúbený produkt Solight 1D72 Otočná IP Kamera, biela originálne od labelu Solight - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 74.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Skontrolujte svoj domov takmer odkiaľkoľvek pomocou tejto kamery. Pracuje cez bezdrôtovú Wi-Fi sieť u vás doma, k záznamom sa dostanete cez mobilnú aplikáciu Solight IP Cam, ktorá je v českom jazyku. Možno ju nahrať do tabletu alebo telefónu so systémom Android 4 alebo novším a iOS 7 alebo novším. Nastavíte ju cez spomínanú aplikáciu, po zapojení do elektrickej siete. Môžete dostávať upozornenia na vaše mobilné zariadenie v momente, keď kamera zachytí pohyb, ak nastavíte detekciu pohybu. Vďaka 6 LED snímačom umožňuje kamera nočné videnie, za šera aj tmy budete mať tak jasnejší obraz na 8 až 10 metrov.Môžete cez ňu komunikovať s rodinnými príslušníkmi, zvuk je zaznamenávaný v 2 pásmach vstavaným mikrofónom a reproduktorom. Umožňuje nastaviť široký 90 stupňový záber a 2x optický zoom, ktorým si priblížite v prípade potreby aktuálne dianie. Vďaka motorizovanému podstavcu sa kamera otáča, ako horizontálne tak vertikálne, v aplikácii možno otáčanie ovládať gestami do strán.Snímač CMOS zaznamenáva krištáľovo čisté rozlíšenie Full HD 1080p. Kamera je napájaná zdrojom, nemusíte teda vymieňať batérie. Kameru je možné namontovať na stenu alebo postaviť na stôl.Technické parametre:

max. veľkosť karty: 64 GB
rozlíšenie snímača: 2 Mpx
video kompresia: H.264
otáčanie: horizontálne 355 ° / vertikálne 30 °
napájanie: 5 V / 1 A (DC).

Parametre tovaru Solight 1D72 Otočná IP Kamera, biela

Názov: Solight 1D72 Otočná IP Kamera, biela

EAN: 8592718022648

Výrobca: Solight

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce