Sodastream SPIRIT URBAN & WORKOUT SODASTREAM

Sodastream SPIRIT URBAN & WORKOUT

90.49 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Sodastream SPIRIT URBAN & WORKOUT od známej značky SODASTREAM - tento hit môžete získať vo výpredajové akciu za 90.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8719128116334
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Špičkový tovar, Sodastream SPIRIT URBAN & WORKOUT s pečaťou kvality SODASTREAM - tento hit môžete zohnať extra výhodne za 90.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SodaStream Spirit Mesto & Tréning, mechanický výrobník na prípravu perlivej vody. Skvelá limitovaná edícia pre milovníkov športu, pohybu a zdravého životného štýlu. Moderný typ výrobníka perlivej vody, ktorý sa krátko po uvedení na trh stal víťazom testu časopisu dTest.Aby sa výrobník obsluhoval pohodlnejšie, je vylepšený šikovným systémom pre uchytenie fľaše obyčajným zacvaknutím namiesto klasického skrutkovania. Je možné použiť akékoľvek plastové fľaše SodaStream s objemom 1 l a 0,5 l. Výrobník SodaStream Spirit nie je možné kombinovať so sklenenými fľašami. Odporúčame používať fľaše označené ako Fuse, s moderným pretiahnutým tvarom kvapky. Bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu vystačí až na 80 litrov perlivej vody. Náplň potravinárskeho CO2 plynu z plniacej linky SodaStream je pod trojnásobným dohľadom na nezávadnosť.Limitovaná edícia jedného z najúspešnejších výrobníkov perlivej vody SodaStream SPIRIT v obľúbenej čiernej farbe. Vďaka rozšírenému príslušenstvu budete mať čerstvo natočenú a pripravenú perlivú vodu neustále k dispozícii nielen doma, ale aj na každodenných cestách za prácou, vzdelaním či na popoludňajšom alebo podvečernom tréningu.Obsah balenia:

1x výrobník perlivej vody SodaStream Spirit v čiernej farbe
1x bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu
1x opakovane použiteľná veľká nápojová fľaša FUSE 1 liter
1x spoločenská fľaša 0,6 / 0,45 l na vodu so sebou, čierna
1x voľnočasová fľaša 0,6 / 0,45 l na vodu so sebou, tyrkysová
1x športový uterák z mikrovlákna s logom SodaStream.

Parametre tovaru Sodastream SPIRIT URBAN & WORKOUT

Názov: Sodastream SPIRIT URBAN & WORKOUT

EAN: 8719128116334

Výrobca: SODASTREAM

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce