SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivej vody 42002911 SODASTREAM

SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivej vody 42002911

125.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivej vody 42002911 čo berieme od značky SODASTREAM - tento hit môžete získať v bombastické akcii za 125.00 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8719128112718
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Veľmi žiadaný produkt, SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivej vody 42002911 od originálneho výrobcu SODASTREAM - tento produkt predávame vo zľavové akciu za 125.00 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Dáte si pohárik jemne perlivej alebo radšej plne perlivej? Pozerajte, ako sa vám sama nachystá.Tri nenápadné, modro podsvietené tlačidlá so symbolom jednej, dvoch alebo troch kvapiek odlišujú Spirit One Touch od všetkých ostatných v rade výrobníkov domácej perlivej vody SodaStream. Práve tieto tlačidlá skrývajú tri rôzne prednastavené perlivosti vody od jemne až po silne perlivú. Stlačíte jedno z nich a potom už len v pokoji sledujete, ako sa múdra elektronika vo vnútri prístroja sama postará o prípravu perlivej vody a ukončí ju v momente, kedy voda dosiahne presne vašej obľúbenej perlivosti.Obsluha výrobníka domáce perlivej vody SodaStream Spirit One Touch nevyžaduje viac odbornosti ani námahy, než koľko je potreba pre zasunutie fľaše s vodou a stlačení jedného tlačidla. Všetkyvýrobníky perlivej vody z radu SodaStream Spirit, vrátane modelu Spirit One Touch, sú navyševylepšené o špecialitku v podobe jednoduchého zacvaknutie fľaše s vodou namiesto predtým známeho skrutkovania, takže máte svoj pohár čerstvej perlivej vody nachystaný rýchlejšie a pohodlnejšie.Obsah balenia:

výrobník domácej perlivej vody
bombička s potravinárskym CO2 plynom až na 80 l perlivej vody
1ks veľká opakovane použiteľná nápojová fľaša
adaptér do elektrickej zásuvky.

Parametre tovaru SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivej vody 42002911

Názov: SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivej vody 42002911

EAN: 8719128112718

Výrobca: SODASTREAM

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce