SodaStream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale SODASTREAM

SodaStream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale

8.99 €

Radosť prinášajúci SodaStream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale populárneho výrobcu SODASTREAM - tento produkt máte na dosah ruky po zľave za 8.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8719128115559
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Špičkový tovar, SodaStream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale od top výrobcu SODASTREAM - tento hit nájdete s VIP zľavou pre každého za 8.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Opakovane použiteľná fľaša SodaStream, ktorú využijete "len tak" s čerstvo napustenou vodou zkohútika so sebou na zahnanie smädu alebo pre prípravu čerstvej perlivej vody v niektorom z výrobníkov perlivé vody SodaStream.Vlastnosti a špecifikácie:

opakovane použiteľná fľaša pre čerstvú napustenú vodu
vhodná pre výrobníky perlivej vody SodaStream, do ktorých pasujú fľaše typu Fuse
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA látok
celkový objem fľaše 1 liter
prevádzkový objem fľaše pre prípravu perlivej vody 0,84 litra
pevne tesniace skrutkovacie viečko dobre chráni neperlivú aj perlivú vodu pred vyliatím
trofejná limitovaná edícia vyrobená v obmedzenom počte 4000 kusov
špeciálna potlač k príležitosti 14. ročníka umeleckého stretnutia Pražské Quadriennale 2019Fľaše SodaStream JET, pomenované podľa najpredávanejšieho a najrozšírenejšieho modelu výrobníku perlivej vody, sú mierne nižšie, v tvare pravidelného valca a práve tvarom sa líšia od svojho rozmerovo vyššieho a užšieho sesterského modelu v tvare kvapky, pomenovaného FUSE.Ak zamýšľate fľašu používať na prípravu perlivej vody, uistite sa prosím pred nákupom, že vybranýtyp fľaše práve do vášho výrobníka pasuje. Pre vašu bezpečnosť nezabúdajte kontrolovať, žefľaša nie je po dátume použiteľnosti vytlačenom na zadnej strane fľaše. Toto obmedzenie platí len na prípravu perlivej vody pod tlakom vo výrobníku. Pre neperlivú vodu nemá použitie fľaše žiadne časové obmedzenie.Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domáce perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku potravinárskeho CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú.Fľašu typu Jet možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source,Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C..

Parametre tovaru SodaStream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale

Názov: SodaStream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale

EAN: 8719128115559

Výrobca: SODASTREAM

Farba: žltá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce