Sodastream láhev 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE SODASTREAM

Sodastream láhev 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE

11.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Sodastream láhev 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE originálne od labelu SODASTREAM - tento produkt dodávame v jedinečnej akcii za 11.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8718692619166
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Sodastream láhev 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE od producenta SODASTREAM - tento hit zaobstaráte s VIP zľavou pre každého za 11.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Originálne štýlové dámske fľaše sa hravo zmestia do kabelky a svojím vzhľadom upútajú pozornosť hneď, ako ich z nej vytiahnete. Nové dizajnové fľaše sú zároveň skvelým riešením pre každého, komu záleží na životnom prostredí.Dámska fľaša typu Fuse pre výrobníky perlivé vody:

vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
tlaku odolnáfľaša určená k opakovanému sýteniu
objem fľaše 0,5 litrov
obsah balenia 2 ksMateriál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov, pri používaní vo výrobníku domáce perlivé vody, dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru Sodastream láhev 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE

Názov: Sodastream láhev 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE

EAN: 8718692619166

Výrobca: SODASTREAM

Farba: biela + čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce