SODASTREAM Fľaša Tripack 1l

SODASTREAM Fľaša Tripack 1l, oranžová, červená, zelená 40028570

16.99 €

Spokojnosť prinášajúci SODASTREAM Fľaša Tripack 1l, oranžová, červená, zelená 40028570 od originálneho výrobcu SODASTREAM - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 16.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8718309252953
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Tradičný bestseller, SODASTREAM Fľaša Tripack 1l, oranžová, červená, zelená 40028570 od kvalitnej značky SODASTREAM - tento produkt kúpite za mimoriadne nízku cenu 16.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Sada 3 ks tlakových nápojových fliaš pre výrobníky domáce perlivej vody SodaStream. Atraktívne farebné prevedenie poteší na jedálenskom stole rodinu i hostí. Domáca perlivá voda miesto ťahania nepraktických plastových fliaš.Vlastnosti a špecifikácie:

nápojová fľaša pre výrobníky perlivej vody SodaStream
atraktívne celo-farebné fľaše v troch veselých farbách
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
tlaku odolná fľaša určená k opakovanému sýteniu
objem fľaše 1 literFľaša typu Jet možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C.Dátum použiteľnosti fľaše:Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domáce jperlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru SODASTREAM Fľaša Tripack 1l, oranžová, červená, zelená 40028570

Názov: SODASTREAM Fľaša Tripack 1l, oranžová, červená, zelená 40028570

EAN: 8718309252953

Výrobca: SODASTREAM

Farba: mix farieb

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce