SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175 SODASTREAM

SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175

8.99 €

Najpredávanejšie SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175 od značky SODASTREAM - tento tovar zakúpite za mimoriadne nízku cenu 8.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8719128115405
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Dnes je tu pre vás SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175 od známej značky SODASTREAM - tento produkt posielame za bombastickú cenu 8.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Neplaťte inde viac než musíte.

Opakovane použiteľná fľaša SodaStream, ktorú využijete "len tak" s čerstvo natočenou vodou z kohútika so sebou na zahnanie smädu alebo pre prípravu čerstvej perlivej vody v niektorom z výrobníkov SodaStream. Základný model samostatne balenej fľaše typu JET je vybavený prémiovou snehobielou farbou a "X" potlačou z jemných liniek.Vlastnosti a špecifikácie:

opakovane použiteľná fľaša pre čerstvú napustenú vodu
vhodná pre všetky výrobníky perlivej vody SodaStream mimo modelov určených na sklenené fľaše
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA látok
celkový objem fľaše 1 liter
prevádzkový objem fľaše pre prípravu perlivej vody 0,84 litra
pevne tesniace skrutkovacie viečko dobre chráni neperlivú aj perlivú vodu pred vyliatím
vďaka špeciálnemu plastovému materiálu zvláda odolávať tlaku potravinárskeho CO2 plynu počas prípravy perlivej vodyFľaše SodaStream JET sú pomenované podľa najpredávanejšieho a najrozšírenejšieho modelu výrobníku perlivej vody. Pasujú do všetkých typov výrobníkov SodaStream mimo tých konštrukčne prispôsobených pre fľaše sklenené. Fľaše JET sú mierne nižšie, v tvare pravidelného valca a práve tvarom sa líšia od svojho rozmerovo vyššieho a užšieho sesterského modelu v tvare kvapky, pomenovaného FUSE.Fľašu typu Jet možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.Pre vašu bezpečnosť nezabúdajte kontrolovať, že fľaša nie je po dátume použiteľnosti vytlačenom na zadnej strane fľaše. Toto obmedzenie platí len na prípravu perlivej vody pod tlakom. Pre neperlivú vodu nemá použitie fľaše žiadne časové obmedzenie..

Parametre tovaru SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175

Názov: SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175

EAN: 8719128115405

Výrobca: SODASTREAM

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce