SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l

SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

16.99 €

Tradičný bestseller, SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna od výrobcu SODASTREAM - tento hit môžete zohnať za perfektnú cenu 16.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8718309259969
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Tradičný bestseller, SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna od firmy SODASTREAM - tento tovar si môžete objednať s neuveriteľnou zľavou za 16.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Jednoduchá, a predsa elegantná sada 3 fliaš typu Fuse pre výrobníky perlivej vody. Atraktívny dizajn v jednoduchej čiernej farbe poteší na jedálenskom stole rodinu i hostí. Domáca perlivá voda miesto ťahania nepraktických plastových fliaš.Vlastnosti:

nápojová fľaša pre výrobníky perlivej vody SodaStream
nový elegantný tvar fľaše, ktorú navrhol svetový designer Yves Behar
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
tlaku odolná fľaša určená k opakovanému sýteniu
objem fľaše 1 liter Fľašu typu Fuse možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Source, Play, Spirit, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C. Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

Názov: SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

EAN: 8718309259969

Výrobca: SODASTREAM

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce