Sodastream Fľaša FUSE 1l SINGLE PACK X SODASTREAM

Sodastream Fľaša FUSE 1l SINGLE PACK X

8.99 €

V zľave je Sodastream Fľaša FUSE 1l SINGLE PACK X so známou značkou SODASTREAM - tento produkt kúpite v jedinečnej akcii za 8.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8719128115412
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Prvotriedný Sodastream Fľaša FUSE 1l SINGLE PACK X od popredného výrobcu SODASTREAM - tento artikel sa na vás teší extra lacno za 8.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Opakovane použiteľná fľaša SodaStream, ktorú využijete "len tak" s čerstvo napustenou vodou zkohútika so sebou na zahnanie smädu alebo pre prípravu čerstvej perlivej vody v niektorom z výrobníkov SodaStream. Základný model samostatne balenej fľaše typu Fuse vybavený prémiovousnehobielou farbou a "X" potlačou z jemných liniek.Vlastnosti a špecifikácie:

opakovane použiteľná fľaša pre čerstvú napustenú vodu
vhodná pre výrobníky perlivej vody SodaStream, do ktorých pasujú fľaše typu Fuse
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA látok
celkový objem fľaše 1 liter
prevádzkový objem fľaše pre prípravu perlivej vody 0,84 litra
pevne tesniace skrutkovacie viečko dobre chráni neperlivú aj perlivú vodu pred vyliatímFľaše SodaStream JET, pomenované podľa najpredávanejšieho a najrozšírenejšieho modelu výrobníku perlivej vody, sú mierne nižšie, v tvare pravidelného valca a práve tvarom sa líšia od svojho rozmerovo vyššieho a užšieho sesterského modelu v tvare kvapky, pomenovaného FUSE.Ak zamýšľate fľašu používať na prípravu perlivej vody, uistite sa prosím pred nákupom, že vybranýtyp fľaše práve do vášho výrobníka pasuje. Pre vašu bezpečnosť nezabúdajte kontrolovať, žefľaša nie je po dátume použiteľnosti vytlačenom na zadnej strane fľaše. Toto obmedzenie platí len na prípravu perlivej vody pod tlakom vo výrobníku. Pre neperlivú vodu nemá použitie fľaše žiadne časové obmedzenie.Fľaša typu Jet možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source,Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C..

Parametre tovaru Sodastream Fľaša FUSE 1l SINGLE PACK X

Názov: Sodastream Fľaša FUSE 1l SINGLE PACK X

EAN: 8719128115412

Výrobca: SODASTREAM

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce