SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK MODRÁ SODASTREAM

SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK MODRÁ

4.99 €

Trendy SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK MODRÁ pochádzajúce od značky SODASTREAM - tento hit môžete zohnať v sezónne zľave za 4.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8719128113555
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Veľmi žiadaný produkt, SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK MODRÁ od populárnej značky SODASTREAM - tento tovar si môžete zakúpiť v perfektnej akcii za 4.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Opakovane použiteľná detská nápojová fľaša od špecialistu na perlivú vodu SodaStream. Atraktívna potlač pre moderných školákov, na ktorú budú vaše deti pyšné. Fľašu možno vďaka tlakovému prevedeniu použiť priamo vo výrobníkoch domácej perlivej vody SodaStream.
Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov, pri používaní vo výrobníku domácej perlivej vody, dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK MODRÁ

Názov: SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK MODRÁ

EAN: 8719128113555

Výrobca: SODASTREAM

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce