SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK ČERVENÁ SODASTREAM

SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK ČERVENÁ

4.99 €

Váš obľúbený tovar, SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK ČERVENÁ s osvedčenou značkou SODASTREAM - tento hit nájdete s úžasnou cenovkou 4.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8719128113562
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

No a toto chcete: SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK ČERVENÁ čo berieme od značky SODASTREAM - tento artikel neprepásnite za úžasnú cenu 4.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Opakovane použiteľná detská nápojová fľaša od špecialistu na perlivú vodu SodaStream. Atraktívna potlač pre moderných školákov, na ktorú budú vaše deti pyšné. Fľašu možno vďaka tlakovému prevedeniu použiť priamo vo výrobníkoch domácej perlivej vody SodaStream.Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov, pri používaní vo výrobníku domácej perlivej vody, dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK ČERVENÁ

Názov: SODASTREAM Fľaša DETSKÁ 0.5l SMAJLÍK ČERVENÁ

EAN: 8719128113562

Výrobca: SODASTREAM

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce