Sodastream Fľaša 1l DUO PACK KVETINY SODASTREAM

Sodastream Fľaša 1l DUO PACK KVETINY

12.99 €

V akcii je len tu Sodastream Fľaša 1l DUO PACK KVETINY od producenta SODASTREAM - tento hit získate za perfektnú cenu 12.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8719128115375
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Hit z katalógu: Sodastream Fľaša 1l DUO PACK KVETINY pochádzajúce od značky SODASTREAM - tento artikel objednávajte v akcii za 12.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

2 fľaše v tomto balení môžete podľa potreby použiť pre perlivú aj neperlivú vodu. S fľašou sľúbivou potlačou "Kvetiny v zime" budete medzi priateľmi, v kancelárii či v spoločnosti na rozdiel odlacných PET fliaš vyzerať elegantne.Vlastnosti a špecifikácia:

2x znovu použiteľná fľaša vhodná pre výrobníky perlivej vody
pekné prevedenie s grafikou rastlín
vkusná fľaša pre perlivú aj neperlivú vodu
uchráni vás od hromád zbytočného plastu z jednorazových fliaš balenej vody
vyrobené z plastu bez BPA látokFľaša je z tlaku odolného plastu a preto ju môžete použiť na prípravu čerstvej perlivej vody priamo vniektorom z vhodných výrobníkov perlivej vody SodaStream, pre ktorý je určená. Vo výrobníku, kdeprebieha príprava perlivej vody pod tlakom potravinárskeho CO2 plynu však z bezpečnostných dôvodov nikdy nepoužívajte fľašu po dátume exspirácie vyznačenom na zadnej strane každej fľaše.Fľaša typu Jet možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C..

Parametre tovaru Sodastream Fľaša 1l DUO PACK KVETINY

Názov: Sodastream Fľaša 1l DUO PACK KVETINY

EAN: 8719128115375

Výrobca: SODASTREAM

Farba: mix farieb

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce