Sidolux Čistič okien lemon 500 ml

Sidolux Čistič okien lemon 500 ml

2.49 €

Veľmi žiadaný produkt, Sidolux Čistič okien lemon 500 ml so známou značkou - tento hit môžete zohnať v časovej obmedzenej zľave za 2.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902986223303
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Sidolux Čistič okien lemon 500 ml čo nám vyrába - tento produkt predávame s VIP zľavou pre každého za 2.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte inde viac než musíte.

Sidolux Window - účinný čistič sklenených plôch, okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Prípravok obsahuje malé čiastočky Nano Code, ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Na povrchu sa neusadzuje toľko prachu a špiny. Sidolux Window Nano Code obsahuje aj alkohol a tak je čistenie sklenených plôch veľmi jednoduché, pretože prostriedok nezanecháva šmuhy a rýchlo vysychá. Práca s ním je veľmi jednoduchá. Fľaštička s objemom 500 ml padne veľmi príjemne do ruky, takže sa s produktom veľmi dobre pracuje..

Parametre tovaru Sidolux Čistič okien lemon 500 ml

Názov: Sidolux Čistič okien lemon 500 ml

EAN: 5902986223303

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce