Sencor SSI 8441 Sencor

Sencor SSI 8441

20.19 €

Vaše možnosti obohacujúce Sencor SSI 8441 od kvalitnej značky Sencor - tento hit môžete získať výhodne za 20.19 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8590669092932
Do obchodu

Popis

Sencor

Trhom osvedčený produkt, Sencor SSI 8441 originálne od labelu Sencor - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 20.19 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Naparovacia žehlička s keramickou žehliacou plochou vám zaistí ešte pohodlnejšie a rýchlejšie žehlenie. Žehlička disponuje mnohými funkciami, ktoré vám uľahčia prácu. Koncovka prívodného káblu je otočná o 360 ° a zamedzuje tak krúteniu a zamotávaniu kábla. Rukoväť žehličky má protišmykovú povrchovú úpravu. Plniaca nádobka je súčasťou dodávky.Praktické funkcie:Plynulá regulácia teploty.Systém samočistenia Self-cleaning odstraňujúci minerálne usadeniny.Systém Anti-Calc zamedzujúci tvorbe vodného kameňa v otvoroch žehliacej dosky.Funkcia Drip-Stop zamedzujúca škvrnám od kvapiek vody na tkaninách.Automatické bezpečnostné vypnutie pri nečinnosti (8 min. vertikálne, 30 s horizontálne).Technické parametre a špecifikácie:

možnosť vertikálneho naparovania
parný impulz
plynulá regulácia výstupu pary
tlačidlo pre kropenie
termostat
svetelná kontrolka signalizujúca udržovanie nastavenej teploty
priesvitná nádržka na vodu s jednoduchým plnením (objem 380 ml)
dĺžka prívodného káblu: 165 cm.

Parametre tovaru Sencor SSI 8441

Názov: Sencor SSI 8441

EAN: 8590669092932

Výrobca: Sencor

Farba: fialová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce