Satysfier Menštruačné kalíšky 2 ks

Satysfier Menštruačné kalíšky 2 ks, zelená

10.29 €

Špičkový tovar, Satysfier Menštruačné kalíšky 2 ks, zelená od značky - tento tovar si môžete kúpiť s výnimočnou zľavou za 10.29 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4061504002187
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Satysfier Menštruačné kalíšky 2 ks, zelená od kvalitnej značky - tento artikel pořizujte po zľave za 10.29 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu. Táto sada je vhodná ako pre začiatočníkov tak pokročilých, pre staršie i mladšie ženy. Kalíšok sa po každom použití musí opláchnuť teplou vodou a po menštruácii vydezinfikovať alebo prevariť vo vriacej vode a uložiť. Kalíšky sú šetrné k životnému prostrediu a vydržia vám až 15 rokov. Dôležité: silikón nesmie prísť do kontaktu s iným silikónovým produktom či PVC. Výsledkom by bolo nezvratné poškodenie štruktúry povrchu výrobku.Údržba: silikón je možné vyvárať. Dezinfekcia musí byť bez alkoholu.Balenie obsahuje: 1x kalíšok - objem 15 ml, pr. 3,4 cm 1x kalíšok - objem 20 ml, pr. 3,8 cm 1x vrecúško na uschovanie.

Parametre tovaru Satysfier Menštruačné kalíšky 2 ks, zelená

Názov: Satysfier Menštruačné kalíšky 2 ks, zelená EAN: 4061504002187 Výrobca: Farba: zelená Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce