Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Proactive

Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Proactive, 45 x 45 x 6 cm

15.99 €

Toto si zamilujete: Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Proactive, 45 x 45 x 6 cm s preslávenou značkou Sanybet - tento produkt objednáte výhodne za 15.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sanybet

Unikátny Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Proactive, 45 x 45 x 6 cm obľúbenej značky Sanybet - tento artikel je v túto chvíľu za takmer veľkoobchodnú cenu 15.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Zvýšený relaxačný sedák, vhodný nielen do kancelárií. Sedák je vyrobený z pevnej, tepelne modifikovanej peny. Poťah je snímateľný a prateľný. Sedák je výborný pomocník nielen k počítaču, ale všade tam, kde máte potrebu zvýšiť sedaciu plochu. Pre vašich prarodičov do kresla, ktorí zaiste ocenia ako pevnosť sedáku, tak práve vyvýšenie, ktoré im zaistí komfortné sedenie a hlavne vstávanie. Možno použiť tiež do invalidných vozíkov aj pod vaše ratolesti na stoličky k jedálenskému stolu..

Parametre tovaru Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Proactive, 45 x 45 x 6 cm

Názov: Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Proactive, 45 x 45 x 6 cm

EAN:

Výrobca: Sanybet

Veľkosť: 45 x 45 x 6 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce