Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Mikrofáza

Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Mikrofáza, 45 x 45 x 6 cm

13.99 €

Trendy Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Mikrofáza, 45 x 45 x 6 cm od kvalitnej značky Sanybet - tento tovar si môžete objednať takmer zadarmo za 13.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sanybet

Nie je prečo váhať, Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Mikrofáza, 45 x 45 x 6 cm s akostnou značkou Sanybet - tento produkt máte za pár kliknutí pri práve prebiehajúcej akcii za 13.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Zvýšený relaxačný sedák, vhodný nielen do kancelárií. Sedák je vyrobený z pevnej, tepelne modifikovanej peny. Poťah je snímateľný a prateľný. Sedák je výborný pomocník nielen k počítaču, ale všade tam, kde máte potrebu zvýšiť sedaciu plochu. Pre vašich prarodičov do kresla, ktorí zaiste ocenia ako pevnosť sedáku, tak práve vyvýšenie, ktoré im zaistí komfortné sedenie a hlavne vstávanie. Možno použiť tiež do invalidných vozíkov aj pod vaše ratolesti na stoličky k jedálenskému stolu..

Parametre tovaru Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Mikrofáza, 45 x 45 x 6 cm

Názov: Sanybet Zvýšený relaxačný sedák Mikrofáza, 45 x 45 x 6 cm

EAN:

Výrobca: Sanybet

Veľkosť: 45 x 45 x 6 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce