Sanybet Přikrývka Super Mikrofáza 3 v 1

Sanybet Přikrývka Super Mikrofáza 3 v 1, 140 x 200 cm

62.99 €

Urobte si radosť: Sanybet Přikrývka Super Mikrofáza 3 v 1, 140 x 200 cm s osvedčenou značkou Sanybet - tento produkt máte za pár kliknutí za skvelú cenu 62.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sanybet

Vynikajúci Sanybet Přikrývka Super Mikrofáza 3 v 1, 140 x 200 cm od firmy Sanybet - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akcii za 62.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Prikrývka Super Mikrofáza je zložená z dvoch prikrývok, ktoré sú spojené zipsom. Každá prikrývka má inú gramáž a preto sú vhodné pre celoročné, letné i zimné použitie. Vďaka prešitiu viazaným stehom na CNC stroji sa prikrývky po vypraní nezmenšujú. Odporúča sa prať každú prikrývku zvlášť. Prikrývka je vhodná pre alergikov.Vrchný materiál prikrývok je vyrobený z brúsenej Mikrofázi. Tento materiál je veľmi príjemný na dotyk. Náplň prikrývok tvorí špeciálne 100% silikónizované polyesterové rúno. Neodporúča sa používať aviváž a iné zmäkčovacie prostriedky. Odporúča sa žmýkanie pri 800-900 otáčkach.

gramáž letnej prikrývky: 150 g
gramáž zimnej prikrývky: 300 g.

Parametre tovaru Sanybet Přikrývka Super Mikrofáza 3 v 1, 140 x 200 cm

Názov: Sanybet Přikrývka Super Mikrofáza 3 v 1, 140 x 200 cm

EAN:

Výrobca: Sanybet

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce