Santorini Záhradný úložný box s poduškou - malý - farba antracit

Santorini Záhradný úložný box s poduškou - malý - farba antracit

84.99 €

Jedinečná ponuka, Santorini Záhradný úložný box s poduškou - malý - farba antracit od obľúbeného výrobcu - tento hit môžete získať s úžasnou cenovkou 84.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8009371017022
Do obchodu

Popis

Jedinečná ponuka, Santorini Záhradný úložný box s poduškou - malý - farba antracit od originálneho výrobcu - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 84.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Záhradný úložný box, ktorý je vhodný ako do vnútorných, tak vonkajších priestorov. Odhadovaný čas na zostavenie boxu je 10 minút. Na zostavenie boxu je potreba základné náradie. Je vhodný aj na sedenie pre 1 osobu. Box obsahuje podsedák a pneumatický piest pre asistované otváranie a zatváranie. Možnosť umiestniť zámok..

Parametre tovaru Santorini Záhradný úložný box s poduškou - malý - farba antracit

Názov: Santorini Záhradný úložný box s poduškou - malý - farba antracit

EAN: 8009371017022

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce