Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves

Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, terakota, Plastia

13.99 €

Nie je prečo váhať, Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, terakota, Plastia originálne od labelu Plastia - tento produkt kúpite v hustej akciu za 13.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8590415514350
Do obchodu

Popis

Plastia

Vaše možnosti obohacujúce Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, terakota, Plastia od obľúbenej spoločnosti Plastia - tento artikel odporúčame vo zľavové akciu za 13.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Sada dvoch samozavlažovacích kvetináčov spojené kovovou retiazkou. Vhodný pre všetky druhy letničiek, ale aj pre izbové kvety. Pristup vzduchu ku koreňom je zaistený'' okienkom'', ktoré zároveň slúži na zalievanie kvetov. Ako doplnok k zaveseniu môžete použiť kovový hák Rhein. Kvetináč s o 25 cm: objem substrátu 2,6 l. Objem vody 1,2 l.Kvetináč s o 30 cm: objem substrátu 4,5 l. Objem vody 1,4 l..

Parametre tovaru Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, terakota, Plastia

Názov: Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, terakota, Plastia

EAN: 8590415514350

Výrobca: Plastia

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce