Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves

Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, čokoláda, Plastia

13.99 €

Trhom osvedčený produkt, Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, čokoláda, Plastia značky Plastia - tento artikel objednávajte za mimoriadne nízku cenu 13.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8590415518600
Do obchodu

Popis

Plastia

Príjemné pocity nadväzujúci Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, čokoláda, Plastia od kvalitného výrobcu Plastia - tento artikel pořizujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 13.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Urobte si radosť.

Sada dvoch samozavlažovacích kvetináčov spojené kovovou retiazkou. Vhodný pre všetky druhy letničiek, ale aj pre izbové kvety. Pristup vzduchu ku koreňom je zaistený'' okienkom'', ktoré zároveň slúži na zalievanie kvetov. Ako doplnok k zaveseniu môžete použiť kovový hák Rhein. Kvetináč s o 25 cm: objem substrátu 2,6 l. Objem vody 1,2 l.Kvetináč s o 30 cm: objem substrátu 4,5 l. Objem vody 1,4 l..

Parametre tovaru Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, čokoláda, Plastia

Názov: Samozavlažovací žardina Siesta Duo kovový záves, čokoláda, Plastia

EAN: 8590415518600

Výrobca: Plastia

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce