Ručný lis na ovocie s rúškou

Ručný lis na ovocie s rúškou, 6 l

59.99 €

Obľúbený produkt Ručný lis na ovocie s rúškou, 6 l od značky - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnú cenu 59.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8594174760881
Do obchodu

Popis

V akcii je len tu Ručný lis na ovocie s rúškou, 6 l so známou značkou - tento tovar si môžete nechať doručiť extra lacno za 59.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Vylisujte si čerstvú šťavu z ovocia z vašej záhrady. Drevený lis je dodávaný s jednou krycou rúškou. Rúšky sa vkladajú do lisovacieho koša pred plnením. Rúška jemnejšie filtruje mušt a zabraňuje prenikaniu kúskov ovocia do muštu. Mušt je čistejší. Rozmer oka rúšky: 3 x 3 mm.Kôš, hranoly a lisovacie polkruhy sú z dubového dreva. Kovová zberná misa lisu je pripevnená na oceľovej základni. V osi základne a misy je zapustená skrutka vybavená trapézovým závitom. Hore je lis vybavený lisovacou hlavou s oceľovou podložkou. Väčšinu ovocia je nutné pred lisovaním nadrviť.Rozmery:

celková výška: 58 cm
výška základne od zeme: 16 cm
priemer zbernej misy: 28 cm
priemer koša (vonkajší): 20 cm
výška zberného koša: 26,5 cm
rozmer lisu: 45 x 28 x 60 cm
rozmer balenia: 31 x 31 x 60 cm.

Parametre tovaru Ručný lis na ovocie s rúškou, 6 l

Názov: Ručný lis na ovocie s rúškou, 6 l

EAN: 8594174760881

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce