Romant párový vibrátor a masturbátor

Romant párový vibrátor a masturbátor

39.49 €

Váš obľúbený tovar, Romant párový vibrátor a masturbátor od top značky - tento tovar si môžete nechať doručiť s neuveriteľnou zľavou za 39.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8594072761249
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Romant párový vibrátor a masturbátor so známou značkou - tento artikel sa na vás teší výhodne za 39.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Skvelá pomôcka pre každého - pre muža, ženu aj pár. Už jej nevšedný tvar napovedá, že jej využitie bude naozaj rozsiahle. Masturbátor: okrúhla časť je otvorená pre pohodlné nasadenie na penis. Dve pružné, ale pritom dostatočne pevné čeľuste objímu váš penis a vy si vďaka drážkam, výstupkom, dostatočne dlhej rukoväte a vibráciám užijete skvelú masturbáciu. Vnútorný minimálny priemer tejto časti je 3,5 cm. Táto časť má vlastný motor a po zapnutí môžete tlačidlom prepínať medzi 7 vibračnými módmi. Vibrátor: áno, rukoväť masturbátora je vlastne samostatný vibrátor. To je umožnené aj tým, že ovládacie tlačidlá sú umiestnené pod čeľusťami masturbátora. Ako vibrátor je možné použiť časť s dĺžkou 11 cm. Priemer vibračnej časti je 3,5 cm. Aj táto časť má samostatný motor, ktorý sa po zapnutí ovláda rovnakým tlačidlom. Tiež tu je pre vás pripravené 7 vibračných módov. Áno, tento výrobok má dva motory a každý možno ovládať samostatne alebo idú spustiť oba naraz. Čo z toho vyplýva? Že má vaša fantázia zelenú a vy sa môžete oddávať párovým hrám. Vyskúšajte ho tiež ako párový vibrátor. Výrobok má dobíjaciu batériu, USB kábel je súčasťou balenia..

Parametre tovaru Romant párový vibrátor a masturbátor

Názov: Romant párový vibrátor a masturbátor

EAN: 8594072761249

Výrobca:

Farba: fialová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce