REMOSKA R 22 GRAND Teflon Classic

REMOSKA R 22 GRAND Teflon Classic

129.99 €

Veľmi žiadaný produkt, REMOSKA R 22 GRAND Teflon Classic od top výrobcu - tento produkt objednáte za mimoriadne nízku cenu 129.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8595006122006
Do obchodu

Popis

Vynikajúci REMOSKA R 22 GRAND Teflon Classic od kvalitného výrobcu - tento produkt predávame v akcii za 129.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť.

Všetkých, ktorí si obľúbili prípravu obľúbených pokrmov v Remoske, určite poteší jej nový model. Nová Remoska s vekom bez skla pečie rovnomerne a po celej ploche. Skôr dochádzalo k nedopečeniu uprostred pod sklom, zatiaľ čo na okrajoch boli pokrmy upečené. Horná časť veka je teraz vyrobená z nerezového plechu bez skleneného okienka, dolná časť veka z hliníka je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic.Misa je vyrobená z hliníka, ktorý zaistí dobrý prenos tepla z veka na misu a povrchovo je potiahnutá materiálom Teflon® Classic.Oproti predchádzajúcemu modelu je remoska pevnejšia a pre lepšiu manipuláciu sú k nej pripevnené plastové uši.Technické parametre a špecifikácie:

prívodný kábel pevne pripojení k držadlu
vypínač je umiestnený na hornej časti držadla tak, aby kontrola stavu zap/vyp bola možná v akejkoľvek polohe - to zaistí jednoduché ovládanie pre právakov aj ľavákov
veko je možné odkladať na pracovnú plochu vykurovacou časťou smerom hore
stojan vyrobený z tepelne odolného plastu
napätie 230-240V, 50.

Parametre tovaru REMOSKA R 22 GRAND Teflon Classic

Názov: REMOSKA R 22 GRAND Teflon Classic

EAN: 8595006122006

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce