Real Classic Citrus tekutý piesok 600 g

Real Classic Citrus tekutý piesok 600 g

1.99 €

No tak toto je gól: Real Classic Citrus tekutý piesok 600 g od top značky - tento produkt objednáte za mimoriadne nízku cenu 1.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8594004376145
Do obchodu

Popis

Výnimočný tovar, Real Classic Citrus tekutý piesok 600 g od top výrobcu - tento hit získate takmer zadarmo za 1.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Real Classic spája silu čistiaceho prášku s jemnosťou krému, je šetrnejší než prášok a pritom univerzálny a spoľahlivo silný. Bez veľkej fyzickej námahy umyje i silne zašpinené povrchy, ktoré nemožno očistiť bežným spôsobom. Vedľa tradičného širokého použitia v domácnosti získava prípravok vďaka svojej všestrannosti a účinnosti stále väčšie spektrum použitia v upratovacích firmách aj v priemysle. Parfumácia s vôňou sviežeho citrónu uspeje u každého náročného používateľa.Použitie:Na handričku alebo čistený povrch nalejte potrebné množstvo prostriedku a mechanickým spôsobom odstráňte nečistotu. Nakoniec opláchnuť čistou vodou. Nepoužívajte na čistenie lakovaných plôch a predmetov z plastických hmôt.Výstražné slovo: NebezpečenstvoŠtandardné vety o nebezpečnosti: Spôsobuje vážne poškodenie očíVýstražný symbol nebezpečnosti:.

Parametre tovaru Real Classic Citrus tekutý piesok 600 g

Názov: Real Classic Citrus tekutý piesok 600 g

EAN: 8594004376145

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce