Rappa Detská pokladňa s detským tovarom Rappa

Rappa Detská pokladňa s detským tovarom

16.99 €

Unikátny Rappa Detská pokladňa s detským tovarom s pečaťou kvality Rappa - tento artikel je tu pre vás s neuveriteľnou zľavou za 16.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8590687345393
Do obchodu

Popis

Rappa

Prestížny Rappa Detská pokladňa s detským tovarom od kvalitného výrobcu Rappa - tento tovar si môžete zakúpiť vo výhodnej akcii za 16.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Unikátna pokladňa s funkčnou kalkulačkou, LCD displejom a zvukovo svetelným efektom! Balenie obsahuje napodobeniny s typicky českými druhmi potravín, scanner, platobnú kartu, bankovky a mince.
Preneste sa na chvíľu do role skutočného obchodníka a otvort si vlastný obchod! Zapojte do obchodovania aj svojich kamarátov a máte o zábavu postarané.Pokladňa vyžaduje 3 ks batérií typu AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.V roku 2018 vyhrala 3. miesto v súťaži Hračka roka v kategórii Dievčenské hračky v Českej republike.

Parametre tovaru Rappa Detská pokladňa s detským tovarom

Názov: Rappa Detská pokladňa s detským tovarom

EAN: 8590687345393

Výrobca: Rappa

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce