Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie

Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér

102.99 €

Neodoláte: Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér od obľúbenej značky Hartmann - tento artikel je tu pre vás s úžasnou cenovkou 102.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4052199270081
Do obchodu

Popis

Hartmann

Nie je prečo váhať, Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér čo odoberáme od výrobcu Hartmann - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 102.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Urobte si radosť.

Výhodné balenie obsahuje ramenný tlakomer Veroval duo control, 2 manžety veľ. M a L, praktický sieťový adaptér. Tlakomer s technológiou Duo Sensor dokáže veľmi presne zmerať krvný tlak a tepovú frekvenciu.Pantentovaná technológia kombinuje 2 profesionálne metódy merania - oscilometrickú a posluchovú (auskultačnú). Tým sa líši od väčšiny automatických tlakomerov na trhu, ktoré pracujú len s oscilometrickou metódou. Posluchovú metódu využívajú lekári pri klasickom meraní fonendoskopom.Vysokú presnosť merania s tlakomerom Veroval® duo control potvrdili klinické štúdie, prístroj tiež dokáže odhaliť poruchy srdcového rytmu. Tlakomer spoľahlivo meria hodnoty aj u pacientov s nepravidelným srdcovým rytmom.Vďaka bezplatnej aplikácii Veroval® medi.connect môžete sami namerané dáta analyzovať, ukladať do počítača a zdieľať so svojím lekárom. USB kábel pre prepojenie s počítačom je súčasťou balenia.Výhody:

prehľadné a jednoduché ikony
extra veľký a podsvietený LCD displej
patentovaná technológia Duo Sensor
indikátor pokojovej polohy pre ešte presnejšie výsledky
indikátor správnej okolitej teploty pri meraní
ergonomická manžeta Secure fit s vizuálnou kontrolou správneho nasadenia
automatické nafukovanie manžety
technológia Comfort Air pre pohodlné meranie
bezplatná aplikácia Veroval® medi.connect
pamäť pre 2 osoby a meranie v režime návšteva
záruka 5 rokovRamenný tlakomer Veroval duo control od spoločnosti Hartmann kombinuje dve profesionálne metódy merania tlaku a vďaka tomu ho môžu používať aj ľudia s poruchami srdcového rytmu. Vedľa oscilometrickej technológie meria tlakomer aj Korotkovovou metódou, ktorá pomocou mikrofónu zaznamenáva srdcové ozvy..

Parametre tovaru Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér

Názov: Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér

EAN: 4052199270081

Výrobca: Hartmann

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce