Rabalux 4570 Cathy detské nástenné svietidlo

Rabalux 4570 Cathy detské nástenné svietidlo, ružová

13.49 €

Spokojnosť prinášajúci Rabalux 4570 Cathy detské nástenné svietidlo, ružová čo odoberáme od výrobcu Rabalux - tento hit zaobstaráte v bombastické akcii za 13.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5998250345703
Do obchodu

Popis

Rabalux

Jedinečná ponuka, Rabalux 4570 Cathy detské nástenné svietidlo, ružová so známou značkou Rabalux - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnú cenu 13.49 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Naše oči potrebujú osobitnú starostlivosť, z toho dôvodu je potrebné osvetlenie detských izieb vyberať obzvlášť starostlivo. Tieto detské svietidlá boli špeciálne navrhnuté práve pre našich najmenších. Inšpiráciou pre použité motívy bola predovšetkým ríša zvierat. Zábavné a vzrušujúce motívy upútajú a rozvíjajú predstavivosť detí. Okrem toho tieto svietidlá vyhovujú špecifickým požiadavkám na výkon svetla a konštrukcie. Pri použití teplého svetla sa stanú obľúbenou a štýlovou súčasťou detskej izby.Výrobok je možné doplniť o ďalšie svietidlá z rovnakej kolekcie. Pri vyberaní svetelného zdroja stačí poznať typ pätice E14. Svetelné zdroje pre toto svietidlo možno vyberať až do hodnoty maximálneho príkonu 7 W, na ktorej je svietidlo skonštruované. Hodnota krytia IP20 označuje vhodnosť použitia iba do vnútorných a suchých priestorov. Súčasťou je káblový spínač..

Parametre tovaru Rabalux 4570 Cathy detské nástenné svietidlo, ružová

Názov: Rabalux 4570 Cathy detské nástenné svietidlo, ružová

EAN: 5998250345703

Výrobca: Rabalux

Farba: ružová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce