Rabalux 4565 Leon detská lampa

Rabalux 4565 Leon detská lampa, žltá

6.99 €

Najpredávanejšie Rabalux 4565 Leon detská lampa, žltá od Rabalux - tento artikel je tu pre vás za bombastickú cenu 6.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5998250345659
Do obchodu

Popis

Rabalux

Spokojnosť prinášajúci Rabalux 4565 Leon detská lampa, žltá s osvedčenou značkou Rabalux - tento tovar si môžete objednať po zlacnenie za 6.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Naše oči potrebujú osobitnú starostlivosť, z toho dôvodu je potrebné osvetlenie detských izieb vyberať obzvlášť starostlivo. Tieto detské svietidlá boli špeciálne navrhnuté práve pre našich najmenších. Inšpiráciou pre použité motívy bola predovšetkým ríša zvierat. Zábavné a vzrušujúce motívy upútajú a rozvíjajú predstavivosť detí. Okrem toho tieto svietidlá vyhovujú špecifickým požiadavkám na výkon svetla a konštrukcie. Pri použití teplého svetla sa stanú obľúbenou a štýlovou súčasťou detskej izby.Výrobok je možné doplniť o ďalšie svietidlá z rovnakej kolekcie..

Parametre tovaru Rabalux 4565 Leon detská lampa, žltá

Názov: Rabalux 4565 Leon detská lampa, žltá

EAN: 5998250345659

Výrobca: Rabalux

Farba: žltá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce