Rabalux 4564 Cathy detská lampa

Rabalux 4564 Cathy detská lampa, ružová

6.99 €

Výnimočný tovar, Rabalux 4564 Cathy detská lampa, ružová od kvalitnej značky Rabalux - tento artikel odporúčame pri časovo obmedzenej akcii za 6.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5998250345642
Do obchodu

Popis

Rabalux

No a toto chcete: Rabalux 4564 Cathy detská lampa, ružová originálne od labelu Rabalux - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v neopakovateľnej akcii za 6.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Naše oči potrebujú osobitnú starostlivosť, z toho dôvodu je potrebné osvetlenie detských izieb vyberať obzvlášť starostlivo. Tieto detské svietidlá boli špeciálne navrhnuté práve pre našich najmenších. Inšpiráciou pre použité motívy bola predovšetkým ríša zvierat. Zábavné a vzrušujúce motívy upútajú a rozvíjajú predstavivosť detí. Okrem toho tieto svietidlá vyhovujú špecifickým požiadavkám na výkon svetla a konštrukcie. Pri použití teplého svetla sa stanú obľúbenou a štýlovou súčasťou detskej izby. Výrobok je možné doplniť o ďalšie svietidlá z rovnakej kolekcie..

Parametre tovaru Rabalux 4564 Cathy detská lampa, ružová

Názov: Rabalux 4564 Cathy detská lampa, ružová

EAN: 5998250345642

Výrobca: Rabalux

Farba: ružová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce