Rabalux 4563 Shepherd detská lampa

Rabalux 4563 Shepherd detská lampa, modrá

6.99 €

Neodoláte: Rabalux 4563 Shepherd detská lampa, modrá od producenta Rabalux - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 6.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 5998250345635
Do obchodu

Popis

Rabalux

Príjemné pocity nadväzujúci Rabalux 4563 Shepherd detská lampa, modrá od obľúbeného výrobcu Rabalux - tento tovar si môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 6.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Naše oči potrebujú osobitnú starostlivosť, z toho dôvodu je potrebné osvetlenie detských izieb vyberať obzvlášť starostlivo. Tieto detské svietidlá boli špeciálne navrhnuté práve pre našich najmenších. Inšpiráciou pre použité motívy bola predovšetkým ríša zvierat. Zábavné a vzrušujúce motívy upútajú a rozvíjajú predstavivosť detí. Okrem toho tieto svietidlá vyhovujú špecifickým požiadavkám na výkon svetla a konštrukcie. Pri použití teplého svetla sa stanú obľúbenou a štýlovou súčasťou detskej izby.Výrobok je možné doplniť o ďalšie svietidlá z rovnakej kolekcie..

Parametre tovaru Rabalux 4563 Shepherd detská lampa, modrá

Názov: Rabalux 4563 Shepherd detská lampa, modrá

EAN: 5998250345635

Výrobca: Rabalux

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce