Q Power Regeneračná soľ do umývačky 3 kg

Q Power Regeneračná soľ do umývačky 3 kg

3.49 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Q Power Regeneračná soľ do umývačky 3 kg kvalitné značky - tento hit môžete zaobstarať za bombastickú cenu 3.49 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8590306002157
Do obchodu

Popis

Vynikajúci Q Power Regeneračná soľ do umývačky 3 kg kvalitné značky - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 3.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Regeneračná soľ do umývačky riadu. Ľahko sa rozpúšťa a chráni umývačku pred usadzovaním vodného kameňa. Obsah 3 kg.Návod na použitie: používajte regeneračnú soľ podľa návodu na obsluhu vašej umývačky riadu. Dávkovanie: soľ dávkujte do zásobníka pre zmäkčovanie vody. Množstvo soli pravidelne kontrolujte a dopĺňajte, najmä v oblastiach s tvrdou vodou. Zloženie: špeciálna granulovaná soľ bez jódu.

Parametre tovaru Q Power Regeneračná soľ do umývačky 3 kg

Názov: Q Power Regeneračná soľ do umývačky 3 kg

EAN: 8590306002157

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce