Q Power All in 1 tablety do umývačky

Q Power All in 1 tablety do umývačky, 32 ks

3.49 €

Veľmi obľúbený produkt Q Power All in 1 tablety do umývačky, 32 ks populárneho výrobcu - tento hit môžete zaobstarať za perfektnú cenu 3.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8590273703040
Do obchodu

Popis

Jedinečná ponuka, Q Power All in 1 tablety do umývačky, 32 ks s osvedčenou značkou - tento tovar si môžete zakúpiť za vynikajúcu cenu 3.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Komplexné tablety do umývačky riadu obsahujú obzvlášť účinné látky a sú mimoriadne efektívne v mäkkej, stredne tvrdej i tvrdej vode. Sú obohatené o zložky, ktoré dodávajú riadu oslnivý lesk (leštiaca schopnosť) a zároveň sklo ochraňujú. Funkcia soli zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Tablety pri umývacom cykle umývačku čistia. Balenie obsahuje 32 ks tabliet.Návod na použitie: Odstráňte fóliu z tablety a vložte tabletu do dávkovača umývačky.Dávkovanie: Pre každý umývací cyklus jedna tableta. Tablety sú účinné v mäkkej, strednej a tvrdej vode do 25 °dH (90 % domácností), v prípade veľmi tvrdej vody (nad 25 °dH) použite súčasne tablety, regeneračnú soľ a leštidlo.Zloženie: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, 5 - 15% bieliace činidlá na báze kyslíka, <5% polykarboxyláty, <5% EDTA, Enzýmy (protease, Aplha-amyláza, lipase), Parfum, Obsahuje 12% kyseliny citrónovej.

Parametre tovaru Q Power All in 1 tablety do umývačky, 32 ks

Názov: Q Power All in 1 tablety do umývačky, 32 ks

EAN: 8590273703040

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce