Protišmyková podložka Silicon grande

Protišmyková podložka Silicon grande, čierna

3.99 €

Špičkový tovar, Protišmyková podložka Silicon grande, čierna originálne od labelu - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 3.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8591686062458
Do obchodu

Popis

Top produkt, Protišmyková podložka Silicon grande, čierna od populárnej značky - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 3.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Jedinečná podložka s veľmi silnou priľnavosťou, ktorá aj na veľmi šikmých plochách pevne drží a zaisťuje rôzne predmety pred samovoľným skĺznutím.Vysoké bočnice zadržia aj rozmernejšie predmety. Jej tvar s výrezmi na stranách umožňuje umiestniť telefón ako do držiaka, vďaka výrezom v hornej i dolnej časti je možné položiť telefón aj s napájacím káblom tak, že bočnice neprekážajú.Ak podložka časom vďaka prachu stratí svoju priľnavosť, stačí ju len umyť vlažnou vodou so saponátom a efekt priľnavosti bude obnovený.Technické parametre:

vonkajšie rozmery: 10 x 15 x 2 cm
vnútorné rozmery: 76 x 129 mm.

Parametre tovaru Protišmyková podložka Silicon grande, čierna

Názov: Protišmyková podložka Silicon grande, čierna

EAN: 8591686062458

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce