Prosperplast Záhradná palisáda tmavo hnedá

Prosperplast Záhradná palisáda tmavo hnedá, 250 cm

9.49 €

Hit z katalógu: Prosperplast Záhradná palisáda tmavo hnedá, 250 cm od výrobcu - tento tovar si môžete zakúpiť s VIP zľavou pre každého za 9.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5905197397641
Do obchodu

Popis

Unikátny Prosperplast Záhradná palisáda tmavo hnedá, 250 cm čo nám vyrába - tento produkt máte po jednoduchej objednávke takmer zadarmo za 9.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Záhradná palisáda je vhodným pomocníkom pri zakladaní záhonov, ktoré tak môžete jednoducho oddeliť od cestičiek alebo trávnikov. Je možné tiež vytvoriť rôzne tvary záhonov. Iste oceníte veľmi jednoduchú inštaláciu - obrubník sa jednoducho zasunie do pôdy. V jednom balení je celkom 10 modulov, každý s dĺžkou 25 cm. Výška po zabodnutí palisády do zeme je cca 13 cm..

Parametre tovaru Prosperplast Záhradná palisáda tmavo hnedá, 250 cm

Názov: Prosperplast Záhradná palisáda tmavo hnedá, 250 cm

EAN: 5905197397641

Výrobca:

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce