Prosperplast Sadbovač Respana

Prosperplast Sadbovač Respana, limetková

39.99 €

Urobte si radosť: Prosperplast Sadbovač Respana, limetková od obľúbenej spoločnosti - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 39.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5905197974316
Do obchodu

Popis

Trhom osvedčený produkt, Prosperplast Sadbovač Respana, limetková populárneho výrobcu - tento hit zoženiete v časovej obmedzenej zľave za 39.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Prenosný sadbovač Respana je neoddeliteľnou súčasťou každej záhrady a v horších klimatických podmienkach tiež najjednoduchším riešením pre pestovanie rastlín. Tento miniatúrny skleník s dobrou ventiláciou a kontrolou vlhkosti nezaberie doma príliš veľa miesta a vytvára ideálne podmienky pre rast sadeníc. Objemná vaňa tohto pareniska je vybavená vzperou, ktorá zvyšuje stabilitu jeho stien. Ľahké priesvitné veko s regulovateľnými ventilačnými otvormi zaisťuje dokonalú mikroklímu a zabraňuje zapareniu rastlín. Zároveň chráni sadenice pred hmyzom. Mini skleník je vybavený sadou krátkych a dlhých nožičiek, ktoré môžete s ohľadom na aktuálnu sezónu a pohodlie práce ľubovoľne meniť..

Parametre tovaru Prosperplast Sadbovač Respana, limetková

Názov: Prosperplast Sadbovač Respana, limetková

EAN: 5905197974316

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce