Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 S

Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 S, sivá

35.49 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 S, sivá čo berieme od značky - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za mimoriadne nízku cenu 35.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8591022482254
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 S, sivá čo berieme od značky - tento produkt ponúkame za mimoriadne nízku cenu 35.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte.

Tento kufor má veľmi nízku hmotnosť, čo je dôležité predovšetkým pri cestách lietadlom. Je opatrený 2 kolieskami pre jednoduché premiestnenie batožiny. Má 2 textilné držadlá (bočné a horné) a 1 plastové s teleskopickou rukoväťou s poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky vo viacerých polohách.
Vďaka vôli textílie, je možné priestor kufra drobne prispôsobiť. Vo vnútornom priestore nájdete istiace popruhy a kapsu pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí. Ďalej má dve vonkajšie vrecká pre umiestnenie drobnejších vecí. Uzatvára sa na zips..

Parametre tovaru Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 S, sivá

Názov: Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 S, sivá

EAN: 8591022482254

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce