Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 L

Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 L, červená

47.49 €

Najpredávanejšie Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 L, červená čo berieme od značky - tento tovar zakúpite po zlacnenie za 47.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8591022482315
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 L, červená s preslávenou značkou - tento artikel sa na vás teší v časovej obmedzenej zľave za 47.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Tento kufor má veľmi nízku hmotnosť, čo je dôležité predovšetkým pri cestách lietadlom. Je opatrený 2 kolieskami pre jednoduché premiestnenie batožinu. Má 2 textilné držadlá (bočné a horné) a 1 plastové s teleskopickou rukoväťou s poistkou proti zasunutiua možnosťou nastaviteľnj výšky vo viacerých polohách. Vďaka vôli textílie, je možné priestor kufra drobne prispôsobiť. Vo vnútornom priestore nájdete istiace popruhy a kapsu pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí. Ďalej má dve vonkajšie vrecká pre umiestnenie drobnejších vecí. Uzatvára sa na zips..

Parametre tovaru Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 L, červená

Názov: Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX15 L, červená

EAN: 8591022482315

Výrobca:

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce