Podpätník gélový pre pätné ostruhy

Podpätník gélový pre pätné ostruhy, dámské, OR 12

7.99 €

Ponuka pre vás: Podpätník gélový pre pätné ostruhy, dámské, OR 12 od obľúbeného výrobcu - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 7.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 6945493700027
Do obchodu

Popis

Toto si zamilujete: Podpätník gélový pre pätné ostruhy, dámské, OR 12 od obľúbeného výrobcu - tento hit zaobstaráte za perfektnú cenu 7.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí.

Zmäkčite a ochráňte vaše päty, spríjemnite si chôdzu a doprajte si pohodlie. Podpätenky tlmí nárazy, tlak v päte rozložia rovnomerne v celej ploche pätovej časti obuvi. Denným nosením predídete opuchnutým a unaveným nohám. Farebný gél v stredu gélové podpätníky je zhotovený z mäkšieho gélu, tým odľahčuje pätnej kosť v mieste najčastejšieho výskytu pätovej ostrohy a bolesti päty. Gélová podpätníky dokonale priľne a pevne drží na mieste vďaka samolepiacej rubovej strane. Výška v najvyššom bode 18 mm..

Parametre tovaru Podpätník gélový pre pätné ostruhy, dámské, OR 12

Názov: Podpätník gélový pre pätné ostruhy, dámské, OR 12

EAN: 6945493700027

Výrobca:

Farba: ružová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce