Plastia Vermikompostér Urbalive

Plastia Vermikompostér Urbalive, sl. kosť

117.49 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Plastia Vermikompostér Urbalive, sl. kosť kvalitné značky Plastia - tento produkt obchodujeme takmer zadarmo za 117.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8590415011842
Do obchodu

Popis

Plastia

No tak toto je gól: Plastia Vermikompostér Urbalive, sl. kosť čo berieme od značky Plastia - tento produkt obchodujeme za úžasnú cenu 117.49 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Pracovité dážďovky vo vermikompostére Urbalive premenia rastlinné zvyšky z vašej domácnosti na vermikompost a dážďovkový čaj. Získate tak vysoko kvalitné organické hnojivo pre pestovanie izbových i vonkajších rastlín. Modernú podobu vermikompostéru navrhol český dizajnér Jiří Pelcl. Výrobok získal ocenenie RedDot Design Award v roku 2017. dážďovky nie sú súčasťou balenia :-).

Parametre tovaru Plastia Vermikompostér Urbalive, sl. kosť

Názov: Plastia Vermikompostér Urbalive, sl. kosť

EAN: 8590415011842

Výrobca: Plastia

Farba: béžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce