Pinzeta so svetlom

Pinzeta so svetlom

3.49 €

V akcii je len tu Pinzeta so svetlom od - tento produkt kúpite v úžasnej akcii za 3.49 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Unikátny Pinzeta so svetlom s pečaťou kvality - tento hit môžete zaobstarať v hustej akciu za 3.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Úpravu obočia nie je dobré podceňovať. Neusporiadaným, všetkými smermi rastúcim porastom nad očami svoju polovičku rozhodne neoslníte. Dokonalej úpravy dosiahnete vďaka našej jedinečnej nerezovej pinzete.Po stlačení tlačidla si môžete na inkriminované miesto posvietiť s pomocou LED diódy a lepšie tam "operovať". Okrem úpravy obočia, na ktorú je skutočne ideálna, ju využijete napríklad aj pri ťahaní zapichnutých triesok alebo pri skladaní modelov. Svietiaca LED pinzeta je výborný doplnok do kozmetickej taštičky každej dámy..

Parametre tovaru Pinzeta so svetlom

Názov: Pinzeta so svetlom

EAN:

Výrobca:

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce