PE-PO poleno čistiace 950 g

PE-PO poleno čistiace 950 g

5.99 €

Prvotriedný PE-PO poleno čistiace 950 g so známou značkou - tento tovar si môžete zakúpiť v sezónne zľave za 5.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8595009210205
Do obchodu

Popis

Toto si zamilujete: PE-PO poleno čistiace 950 g od známeho výrobcu - tento produkt ponúkame za mimoriadne nízku cenu 5.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!

Tento prípravok slúži na odstraňovanie sadzí z komínov a dymovodov. Zlepšuje hospodárnosť prevádzky kachlí i kotlov a pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodoch. Obsahuje minerálne katalyzátory, ktoré pri horení reagujú so sadzami a zaisťujú tak ich odstránenie. Odporúčané dávkovanie je 1 čistiace poleno každé dva mesiace. Výrobok má certifikáciu FSC®, spĺňa teda požadadavky trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch, ide o značku zodpovedného lesníctva.Obsah drevín: Carpinus betulus L; Carpinus orientalis; Fagus sylvatica L subsp. Orientalis, Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus pubescens; Quercus RoberSúčasťou balenia je vzorka PE-PO dreveného podpaľovača 2v1 zadarmo..

Parametre tovaru PE-PO poleno čistiace 950 g

Názov: PE-PO poleno čistiace 950 g

EAN: 8595009210205

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce