PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny

PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 32 ks

3.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 32 ks od obľúbeného výrobcu - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 3.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8595009289164
Do obchodu

Popis

Jedinečná ponuka, PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 32 ks od producenta - tento produkt kúpite s neuveriteľnou zľavou za 3.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť.

PE-PO podpaľovač z drevitej vlny je určený pre použitie v griloch, krboch, kachliach, kotloch a otvorených ohniskách. Obsahuje iba drevo a parafín. Horí 7-10 minút bez zápachu a dymu. Výrobok je vhodný na skladovanie v interiéri obytných miestností.Podpaľovač má certifikáciu PEFC - výroba a distribúcia spĺňajú požiadavky na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch resp. ide o značku zodpovedného lesníctva.Obsah drevín:

Picea.

Parametre tovaru PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 32 ks

Názov: PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 32 ks

EAN: 8595009289164

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce