PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny

PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks

7.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks obľúbenej značky - tento produkt máte na dosah ruky po zľave za 7.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8595009289270
Do obchodu

Popis

Veľmi žiadaný produkt, PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks od obľúbenej značky - tento hit ľahko nájdete s unikátnou zľavou za 7.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

PE-PO podpaľovač z drevitej vlny je určený pre použitie v griloch, krboch, kachliach, kotloch a otvorených ohniskách. Obsahuje iba drevo a parafín. Horí 7-10 minút bez zápachu a dymu.
Výrobok je vhodný na skladovanie v interiéri obytných miestností.Obsah drevín: PiceaPodpaľovač má certifikáciu PEFC - výroba a distribúcia spĺňajú požiadavky na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch resp. ide o značku zodpovedného lesníctva..

Parametre tovaru PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks

Názov: PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny, 100 ks

EAN: 8595009289270

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce