PE-PO Drevený podpaľovač kocky

PE-PO Drevený podpaľovač kocky, 100 ks

3.99 €

Jasný hit, PE-PO Drevený podpaľovač kocky, 100 ks čo berieme od značky - tento tovar si môžete nechať dodať za jedinečnú cenu 3.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8595009289263
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: PE-PO Drevený podpaľovač kocky, 100 ks od obľúbenej značky - tento produkt dodávame pri časovo obmedzenej akcii za 3.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

PE-PO drevený podpaľovač kocky, obsahuje iba lisované drevené piliny a parafín. Zaujímavá alternatíva ku klasickým pevným či tekutým podpaľovačom. Jednoduché, rýchle a bezpečné použitie. Horí 8-10 minút bez zápachu. Je teda vhodný aj pre použitie v otvorených ohniskách, krboch, griloch a kachliach. Vhodný pre použitie v interiéri aj vďaka príjemnej vôni kakaa.Podpaľovač má certifikáciu FSC® - výroba a distribúcia spĺňajú požiadavky na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch resp. ide o značku zodpovedného lesníctva.Obsah drevín:

Picea
Pinus.

Parametre tovaru PE-PO Drevený podpaľovač kocky, 100 ks

Názov: PE-PO Drevený podpaľovač kocky, 100 ks

EAN: 8595009289263

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce