PE-PO Čistič krbových skiel

PE-PO Čistič krbových skiel, 500 ml

3.99 €

Ponuka pre vás: PE-PO Čistič krbových skiel, 500 ml značky - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 3.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8595009210502
Do obchodu

Popis

Unikátny PE-PO Čistič krbových skiel, 500 ml od populárneho výrobcu - tento tovar si môžete kúpiť pri práve prebiehajúcej akcii za 3.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

PE-PO čistič krbových skiel je vysoko účinný prostriedok na čistenie i odmasťovanie krbových skiel, grilov, pečiacich i opekacích zariadení, rúr, krbov a kachlí. Šetrne odstraňuje mastnotu, pripálené zvyšky, usadeniny dymu i sadze, prach a ostatné nečistoty. Použitím čističa nedochádza k narušeniu povrchu kovových ani sklenených častí materiálov. Nová účinnejšia receptúra s vôňou citrusov.Zabráňte styku s tesnením dvierok kachlí a rúr..

Parametre tovaru PE-PO Čistič krbových skiel, 500 ml

Názov: PE-PO Čistič krbových skiel, 500 ml

EAN: 8595009210502

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce