Parkovací asistent so 4 senzormi a zadnou kamerou

Parkovací asistent so 4 senzormi a zadnou kamerou

58.99 €

Hit z katalógu: Parkovací asistent so 4 senzormi a zadnou kamerou od obľúbenej značky - tento tovar si môžete nechať dodať v sezónne zľave za 58.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8591686336047
Do obchodu

Popis

Trhom osvedčený produkt, Parkovací asistent so 4 senzormi a zadnou kamerou pochádzajúce od značky - tento hit môžete zaobstarať s výnimočnou zľavou za 58.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Parkovací asistent slúži pre vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Funguje na princípe ultrazvukových vĺn prenesených pomocou senzorov v zadnom nárazníku. Aktivuje sa zaradením spiatočky. Podľa informácií na displeji a pípania zvukového signálu je vodič informovaný o vzdialenosti od prekážky, hlasitosť zvukového signálu je možné pomocou tlačidla na zadnej strane regulovať.Systém vodičovi pomáha bezpečne parkovať a zamedzuje nepredvídateľným kolíziám (napr. keď má vodič obmedzený výhľad alebo sa prekážka nachádza mimo jeho zorné pole). Displej je napájaný z riadiacej jednotky parkovacieho asistenta. Obraz je doplnený o potrebné ukazovatele a informácie o vzdialenosti prekážok.Balenie obsahuje displej, riadiacu jednotku, 4 senzory pre montáž do zadného nárazníka, zodpovedajúcu kabeláž a vrták zodpovedajúceho priemeru.Technické parametre:

montážny otvor senzora - 22 mm
montážny otvor kamery - 18,5 mm
zobrazovacia jednotka - LCD displej 4,3 "
rozlíšenie displeja - 800 x 480 px (16: 9)
napájanie - 12 V = (10,5 - 16 V)
príkon - 40 - 300 mA
detekcia prekážky - až 2,5 m
frekvencia - 40 kHz
pracovná teplota - -20 °C - + 70 °C
uhol snímania - vert. 60 °; horiz. 120 °.

Parametre tovaru Parkovací asistent so 4 senzormi a zadnou kamerou

Názov: Parkovací asistent so 4 senzormi a zadnou kamerou

EAN: 8591686336047

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce