Pánvica PROVENCE GOURMET 24cm

Pánvica PROVENCE GOURMET 24cm

19.95 €

Vaše možnosti obohacujúce Pánvica PROVENCE GOURMET 24cm kvalitné značky - tento produkt máte za pár kliknutí s VIP zľavou pre každého za 19.95 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8591177090922
Do obchodu

Popis

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Pánvica PROVENCE GOURMET 24cm od - tento hit nájdete výhodne za 19.95 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Panvica Provence Gourmet s priemerom 24 cm, vyrobená z liateho hliníka, je určená na prípravu najrôznejších druhov pokrmov. Rovnomerne sa rozohrieva až k samému okraju a tým pádom dlho udržuje teplo. Vďaka tejto schopnosti sa v nej dajú jedlá pripravovať pri nízkej teplote, čo prináša úsporu energie. Veľkou výhodou je nepriľnavý povrch, ktorý reaguje na zmeny teplôt, a tak sa pokrm nepripaľuje sa. Zdravé vyprážanie bez tuku a bez pripaľovania ako na prírodnom kameni. Pri príprave pokrmov v tejto panvici nepoužívajte ostré a kovové predmety. Panvica je veľmi stabilná a dá sa používať na všetky typy varných dosiek..

Parametre tovaru Pánvica PROVENCE GOURMET 24cm

Názov: Pánvica PROVENCE GOURMET 24cm

EAN: 8591177090922

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce