Ovo F8 vibrátor

Ovo F8 vibrátor, čierno-zlatá

34.59 €

V akcii je len tu Ovo F8 vibrátor, čierno-zlatá od obľúbenej značky - tento artikel musíte mať s unikátnou zľavou za 34.59 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4053856999543
Do obchodu

Popis

Jasný hit, Ovo F8 vibrátor, čierno-zlatá obľúbenej značky - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 34.59 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Dizajn vibrátora je moderný a mladistvý. Jednoduché, ale ergonomické prevedenie umožňuje jednoduché ovládanie celkom 5 režimov vibrácií, ktoré sú veľmi intenzívne vďaka výkonnému integrovanému motoru. Produkt je napriek tomu veľmi tichý.Tento vibrátor je tiež vodeodolný, nie však vodotesný, takže ho nemožno použiť v sprche a vani. Napájanie prebieha pomocou dvoch AAA batérií.Ovládanie:Na ovládanie vibrátora slúžia dve tlačidlá. Stlačením a pridržaním spodného tlačidla po dobu 3 sekúnd dôjde k zapnutiu a ďalším stlačením k vypnutiu vibrátora. Vrchným tlačidlom sa ovládajú úrovne vibrácií. Červené LED podsvietenie umožní ovládať vibrátor aj za tmy.Doprajte si potešenie s týmto vysoko kvalitným a zároveň výkonným spoločníkom!.

Parametre tovaru Ovo F8 vibrátor, čierno-zlatá

Názov: Ovo F8 vibrátor, čierno-zlatá

EAN: 4053856999543

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce