Orion Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE Aquadream čierny Orion

Orion Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE Aquadream čierny

53.99 €

Najpredávanejšie Orion Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE Aquadream čierny pochádzajúce od značky Orion - tento produkt posielame za skvelú cenu 53.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8592381159146
Do obchodu

Popis

Orion

Vynikajúci Orion Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE Aquadream čierny s trendy značkou Orion - tento produkt kúpite v akcii za 53.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE je unikátny výrobok, ktorý vyrobí nielen osviežujúci sódu, ale sýtiť s ním môžete tiež ochutené nápoje. Budete tak pripravení na každú oslavu alebo posedenie s priateľmi. Vďaka modernému dizajnu bude tiež skvelým doplnkom vašej domácnosti. Je vybavený pretlakovým ventilom, takže je bezpečný a spoľahlivý. Vyrobíte tak až 80 litrov nápoja z jednej bombičky. Fľaša je opatrená plniacim ventilom, ktorý veľmi ľahko zasuniete aj s fľašou do úchytu na výrobníku. Tlačidlom potom môžete regulovať intenzitu sýtenia nápoja. Dodržujte označenie plnenia na fľaši, hladina vody nikdy nesmie presiahnuť rysku MAX. Materiál: plast, chróm. Rozmery: objem fľaše 1,1 l, 13 x 20 x 41 cm. Balenie neobsahuje bombičku CO2.Výrobník DRINKMATE ušetrí vaše výdavky za balené limonády a vody, obmedzí počet PET fliaš vo vašej domácnosti. Ochránite tak prírodu v priebehu jedného roka približne pred 800 prázdnymi PET fľašami alebo plechovkami..

Parametre tovaru Orion Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE Aquadream čierny

Názov: Orion Výrobník sýtených nápojov DRINKMATE Aquadream čierny

EAN: 8592381159146

Výrobca: Orion

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce